Založ si blog

Keď xenofóbiu vyučujú mladé študentky

Od dávnych časov, kedy nebezpečný ľavicový zločinec s nejasným genderovým pozadím, nosiaci nevhodný a poburujúci zostrih vlasov, ozbrojený zbraňou neslovenského pôvodu – tureckou valaškou, známy pod menom Juraj Jánošík brázdil slovenské lesy, aby úspešným bral a niktošom dával, má naša dovtedy riadne od zbytku sveta oddelená krajina veľký problém s miešaním kultúr, ktorý jedného dňa (dúfajme, že skôr ako po ďalšom dátume konca sveta stanovenom novým vydaním majského kalendára) určite povedie k degenerácií domácej kultúry, založenej na sledovaní videí mladých študentiek bilingválnych gymnázií, teda intelektuálnych autorít, jedení kebabu a slopaní hektolitrov piva, ktorú tu máme minimálne od vyhynutia dinosaurov.

Ak ste sa dočítali až sem, buďte na seba hrdí, lebo ste odolní voči sarkazmu, ničmenej okrem toho, že ste sa práve stali potencionálnymi slniečkármi, určite ste pochopili, že pokračovanie nebude o Jánošíkovi, ale o mladej študentke bilingválneho gymnázia a niektorí určite tušíte aj ktorej.

Pred pár dňami sa na internetoch objavilo zdanlivo amatérske video mladej modrookej prirodzene blonďavej dievčiny Lívie (meno latinského pôvodu znamenajúce modrastá) v stave neurovegetatívnej excitácie, ktorého témou je „analýza reklamy na chlast“, áno, ďalšia óda na čistotu rasy a národa z dielne domácich ultrapravičiarov zhrozených multikulturalizmom útočiacim na horehronie a okolité oblasti plagátom s dievčinou rasovo neakceptovateľného fototypu, navyše oblečenou v národnom dedičstve hrdých slovákov – nejakom náhodne vybratom kroji.  Video dostalo za pár dní takú sledovanosť, že by ho fuhrer Dolfi zaradil medzi wunderwaffen.

Na začiatku videa sa divák dozvie o tom, že každý človek s pigmentáciou pokožky prispôsobenou erytermálnemu príkonu UV-B žiarenia nad 5000 J/m2 v priemere je zjavný afričan, dokonca z Nigérie a modrooký blondiak je  hrdý slovák, ktorý sa do afriky netlačí preto aby im tam svojimi nadradenými génmi zničil Nigérijskú kultúru svojimi krojmi, bryndzovými haluškami a národným cítením. Kto to nechápe, ten je slniečkár, neomarxista a chce zničiť kultúru, lebo vlastne slúži samotnému diablovi, proti čomu má hrdá slovač zakročiť, podľa všetkého hádzaním dlažbových kociek po každom, kto nemá ten správny odtieň. Samozrejme nechýba definícia slniečkára, ktorého spoznáte podľa dúhového odznaku, ktorý podľa študentky symbolizuje slniečkárstvo, ergo neheterosexualitu a ľadvinky zavesenej na krku (zase som prespal najnovšie módne trendy, ale to sa u nás podivínov stáva). Toto slniečkárstvo je samozrejme pre študentku hrozbou, pretože slniečkári a  neheterosexuáli ohrozujú…..oné…..niečo….. jasné, kultúru! a to tým, že majú záľubu v ťahaní tých nedostatočne bielych afričanov a napriek tomu, že slovensko odoláva ich invázii, čochvíľa tu máme prvé transporty kultúrne neakceptovateľných krovákov, loviacich lemurov otrávenými šípmi (inspired by National geographic channel). Dievčina zjavne neexceluje z biológie, pretože vo videu po pár minútach dochádza na to, že zmiešaním hrdého slováka a čierneho nigérijčana dôjde k vytvoreniu rasy vyznačujúcej sa šedou farbou pokožky a záľubou vo vraždení, znásilňovaní a obdobných činnostiach, o ktorých sa bližšie dočítate na ktorejkoľvek propagandistickej stránke domácich hnedých fašistov. Po týchto omáčkach dievčina prichádza na tradičné hrdoslovenské „zistenie“ vyprodukované konfirmačným skreslením typickým pre fašounov, ktoré je zhodou okolností aj naplnením niektorých znakov skutkovej podstaty trestného činu  Podnecovanie k národnostnej, rasovej a etnickej nenávisti podľa §424 Trestného zákona, že vraha máme za dverami a keď nezasiahneme, zasiahne on nás.

Naozaj ma neteší, že dievčina si za tento výlev užije pozornosť orgánov činných v trestnom konaní, čo u nej povedie k ďalšiemu upevneniu viery v to, že má pravdu a systém ju chce umlčať, náckovia ju vyhlásia za mučeníčku „pravdy“, fašistom stúpnu preferencie (čo je hlavný zámer videa) a video možno povedie až k občianskym nepokojom, ale pevne dúfam, že tí, ktorí takýmto ohavným spôsobom zmanipulovali jej nedozretú osobnosť budú mať aspoň 5 minút nepríjemný pocit, alebo sa zadrhnú kebabom.

Skutočne tu máme kultúrny a morálny kolaps, na jeho zavŕšenie však nepotrebujeme slniečkárov, afričanov, ani multikulturalizmus, vytvárame ho sami, pretváraním temných fantázií hnedej propagandy na realitu za použitia thomasovho teorému.

Voloďa verzus Voloďa

07.03.2022

Dnes prebehlo ďalšie kolo „mierových“ rokovaní o tom, na akú frakciu makadamu bude Ukrajina rozdrvená predtým, ako niekomu rupnú nervy a stlačí červené tlačítko a Rusko predložilo prekvapivý návrh nie nepodobný teleshopingovým ponukám polovičnej ceny a pribalenia nepotrebných sprostostí k zakúpenej nepotrebnej sprostosti ak zavoláte do desiatich minút. No a [...]

Tvrdý reset rajskej záhrady

02.03.2022

Váženého čitateľa nasledujúceho článku vopred upozorňujem, že jeho predmetom je konšpiračná teória – ktorú som práve vymyslel, takže sa nemusí obávať, že by sa v nej okrem desiatok korelácií medzi ekonomickými a politickými anomáliami nachádzali nejaké znepokojujúce fakty. Vlado Putin z božej vôle diktátor je po tom, ako mu nevyšiel blitzkrieg nejaký [...]

Stručný návod na prežitie tretej svetovej

24.02.2022

Diplomacia nám zlyhala, Rusko žerie Ukrajinu, už dnes privítame prvé státisíce utečencov, ktorí našťastie hovoria príbuzným jazykom a sú to v podstate bratia slovania, potom príde buď hladomor, alebo nám helfne naša Únia a hladujúcich nejako nakŕmime. S týmto sa budeme musieť naučiť žiť, lebo dnes ráno sa to jednoducho stalo a Voloďa začal vyrábať nové cárske [...]

zochova, nehoda

Analytik Drahovský: Tresty za viac ako promile za volantom by mali rásť po každej desatine

03.10.2022 16:31

Tragédia na Zochovej, ktorá sa stala v nedeľu vo večerných hodinách, otriasla Slovenskom.

Rusko, Putin, Ukrajina, anexia, vojna

Putinova anexia vykrúca paragrafy a rozmazáva hranice

03.10.2022 15:22

Rusko zabralo časť území Ukrajiny a vyhlásilo ich za svoje. A teraz sa Ukrajina zrazu legálne stala agresorom, ktorý sa zmocnil časti územia Ruska, tvrdí ruský politológ.

vojna na ukrajine

Ruský informačný priestor sa po neúspechoch v Charkovskej oblasti a Lymane zásadne mení

03.10.2022 15:20

Kremľom sponzorované médiá a ruskí vojenskí blogeri kritizujú byrokratické zlyhania mobilizácie.

zalohovanie pet flias plastov a plechoviek

Podnikateľ Sabol žaluje Tarabu za ohováranie. Poslanec ho obvinil, že zarába na fľaškomatoch

03.10.2022 14:56

Poslanec Tomáš Taraba obvinil podnikateľa Jána Sabola, že systém zálohovania fliaš nastavili politici tak, aby na tom zahrábal. Sabol ho žaluje.

stefan4exocet

Ľudia nevedia čo sa deje a nevedia ani to, že to nevedia. (Chomsky)

Štatistiky blogu

Počet článkov: 49
Celková čítanosť: 174489x
Priemerná čítanosť článkov: 3561x

Autor blogu