Založ si blog

„Def“Con 3

Odkedy veľký brat na západe zoskrutkoval prvú plechovicu s kusom plutónia veľkosti pomaranča a plechovica upiekla zaživa 150000 random obyvateľov Japonska, začala sa éra lákajúca psychopatov na stoličku, ktorej obyvateľ  obdobným plechovkám šéfuje a to z neho robí najmocnejšieho psychopata na svete. Od konca studenej vojny, kedy po sebe poškulovali dvaja psychopati obdobnej závažnosti príznakov sa zopár desiatok rokov zdalo, že uchádzačí o americkú stoličku moci nie sú až tak krvilační, aby to spôsobovalo obyvateľom zbytku Zemegule žalúdočné vredy, aj keď kvôli rope, teda čo to trepem demokracii občas poslali na blízky východ nejakú tú skautskú výpravu, ktorá pozabíjala zopár tisícok random ľudí, ale kto by neoslavoval takú demokraciu, ktorá dokáže pomocou niekoľkých konvenčných búchacích plechoviek presvedčiť zlého arabského teroristu, aby sa vybodol na pomstu za svoju vyvraždenú rodinu a navalil čierne zlato….

Lenže nastal rok 2020 a na jeho oslavu aktuálny murican psychopat No. 1 odpálil ohňostroj mieru a demokracie na najväčšiu vojenskú celebritu krajiny, kde síce nejaká tá demokracia je, ale hlavne je tam plno ropy a čo tam po tom, že tá krajina má štvrtú najsilnejšiu armádu na svete, búchacie plechovky vládu tej krajiny určite presvedčia, že ropa patrí amerike, ktorá je great again a ostatní majú povinnosť slúžiť mocnému narcistickému, egocentrickému Donniemu (ktorý má mimochodom  IQ tekvice a všetok jeho „úspech“ mu zabezpečil jeho tatino tým, že skúpil polovicu nehnuteľností v USA.).

Donnie nakládol polienka na podpálenie novej vojny a keďže jeho Ego vysoko prekračuje to, ktoré mal kedysi taký fúzkatý ujo v Nemecku, povedal si, že už to ani nebude hrať na implantáciu „demokracie“, alebo nebodaj na mierovú misiu a jednoducho nalepil na svoj twitter zopár odkazov žebrákom z blízkeho východu, že ich zrovná so zemou, lebo sa neklaňajú jeho božskej podstate a hlavne si plnia záväzky z dohody, že sa nebudú špárať v jadrovom priemysle napriek tomu, že sám Donnie si z tej zmluvy ušúľal cigaru* (Upozornenie – fajčenie spôsobuje toľko chorôb, že ak vás nezabije tlaková vlna, alebo radiácia, určite zomriete  skôr ako váš sused nefajčiar) .  (Pre tých, ktorým by to nedopínalo, tak Irán mohol byť napadnutý oveľa skôr, keby po odstúpení USA od dohody od tejto odstúpil tiež a tým by „znásilnil demokraciu“. )

Zopár krajinám konečne docvaklo, že ten veľký brat sa jednoducho len prestal pretvarovať , nie je to žiaden brat, ale vydierač a non-muricans jeho obete, zopár krajinám to ešte nedocvaklo a najväčšej Británii, aká je na sklade docvaklo, že blonďák Boris neprišiel zachraňovať kráľovstvo pred prílevom migrantov zo slovenska, ale chrániť Donnieho ekonomické impérium pred prípadným dohodnutím sa zbytku únie na ukončení miešania výbušnej kávičky známeho ako NATO.

Scenárov ďalšieho vývoja je viacero, od spamätania sa všetkých zúčastnených, cez rinčanie zbraní až po zlovestné ticho prerušované praskaním geigerových čítačov a ten posledný scenár nie je až tak nepravdepodobný, ako by bol o takomto čase pred rokom, čo už je dôvod k obavám, že si zakúsneme druhú kubánsku krízu, ktorá však neskončí happy endom, ale jadrovou zimou Každopádne sa môžme pripraviť na prudký vzostup terorizmu zo strany najrôznejších fundamentalistických organizácií a keď najedujeme veľkého Donnieho, tak aj ekonomického terorizmu, ktorý tak obľubuje.

 

Voloďa verzus Voloďa

07.03.2022

Dnes prebehlo ďalšie kolo „mierových“ rokovaní o tom, na akú frakciu makadamu bude Ukrajina rozdrvená predtým, ako niekomu rupnú nervy a stlačí červené tlačítko a Rusko predložilo prekvapivý návrh nie nepodobný teleshopingovým ponukám polovičnej ceny a pribalenia nepotrebných sprostostí k zakúpenej nepotrebnej sprostosti ak zavoláte do desiatich minút. No a [...]

Tvrdý reset rajskej záhrady

02.03.2022

Váženého čitateľa nasledujúceho článku vopred upozorňujem, že jeho predmetom je konšpiračná teória – ktorú som práve vymyslel, takže sa nemusí obávať, že by sa v nej okrem desiatok korelácií medzi ekonomickými a politickými anomáliami nachádzali nejaké znepokojujúce fakty. Vlado Putin z božej vôle diktátor je po tom, ako mu nevyšiel blitzkrieg nejaký [...]

Stručný návod na prežitie tretej svetovej

24.02.2022

Diplomacia nám zlyhala, Rusko žerie Ukrajinu, už dnes privítame prvé státisíce utečencov, ktorí našťastie hovoria príbuzným jazykom a sú to v podstate bratia slovania, potom príde buď hladomor, alebo nám helfne naša Únia a hladujúcich nejako nakŕmime. S týmto sa budeme musieť naučiť žiť, lebo dnes ráno sa to jednoducho stalo a Voloďa začal vyrábať nové cárske [...]

North Macedonia NATO Exercise

Financial Times: NATO musí ukázať, že to s obranou východného krídla myslí vážne

28.06.2022 10:26

NATO rozmiestni niekoľko tisíc vojakov do každého pobaltského štátu a rozšíri svoje sily rýchlej reakcie zo 40-tisíc na 300-tisíc.

Kosovo medvede rezervácia príroda zaujímavosti

Zásahový tím usmrtil už desať medveďov

28.06.2022 10:18

Za minulý rok Zásahový tím odstránil sedem synantropných jedincov, čiže takých, ktorí sa už človeka nebáli a zvykli si na jeho prítomnosť.

Hasičské auto / Hasiči / Požiar / Požiarnik /

Pre požiar vo výrobnej hale v Dubnici evakuovali 135 zamestnancov, štyri osoby sa zranili

28.06.2022 09:55

Požiar vznikol na odsávaní výrobného stroja.

Ukrajina / UA /

Klus: Najdôležitejšou súčasťou Marshallovho plánu pre Ukrajinu je európska perspektíva

28.06.2022 09:48

Obnova Ukrajiny bude podľa Klusa finančne a politicky veľmi náročný proces. Konštatoval však, že je potrebné o tomto procese hovoriť aj v súvislosti so zapojením agresora, teda Ruska.