Založ si blog

„Def“Con 3

Odkedy veľký brat na západe zoskrutkoval prvú plechovicu s kusom plutónia veľkosti pomaranča a plechovica upiekla zaživa 150000 random obyvateľov Japonska, začala sa éra lákajúca psychopatov na stoličku, ktorej obyvateľ  obdobným plechovkám šéfuje a to z neho robí najmocnejšieho psychopata na svete. Od konca studenej vojny, kedy po sebe poškulovali dvaja psychopati obdobnej závažnosti príznakov sa zopár desiatok rokov zdalo, že uchádzačí o americkú stoličku moci nie sú až tak krvilační, aby to spôsobovalo obyvateľom zbytku Zemegule žalúdočné vredy, aj keď kvôli rope, teda čo to trepem demokracii občas poslali na blízky východ nejakú tú skautskú výpravu, ktorá pozabíjala zopár tisícok random ľudí, ale kto by neoslavoval takú demokraciu, ktorá dokáže pomocou niekoľkých konvenčných búchacích plechoviek presvedčiť zlého arabského teroristu, aby sa vybodol na pomstu za svoju vyvraždenú rodinu a navalil čierne zlato….

Lenže nastal rok 2020 a na jeho oslavu aktuálny murican psychopat No. 1 odpálil ohňostroj mieru a demokracie na najväčšiu vojenskú celebritu krajiny, kde síce nejaká tá demokracia je, ale hlavne je tam plno ropy a čo tam po tom, že tá krajina má štvrtú najsilnejšiu armádu na svete, búchacie plechovky vládu tej krajiny určite presvedčia, že ropa patrí amerike, ktorá je great again a ostatní majú povinnosť slúžiť mocnému narcistickému, egocentrickému Donniemu (ktorý má mimochodom  IQ tekvice a všetok jeho „úspech“ mu zabezpečil jeho tatino tým, že skúpil polovicu nehnuteľností v USA.).

Donnie nakládol polienka na podpálenie novej vojny a keďže jeho Ego vysoko prekračuje to, ktoré mal kedysi taký fúzkatý ujo v Nemecku, povedal si, že už to ani nebude hrať na implantáciu „demokracie“, alebo nebodaj na mierovú misiu a jednoducho nalepil na svoj twitter zopár odkazov žebrákom z blízkeho východu, že ich zrovná so zemou, lebo sa neklaňajú jeho božskej podstate a hlavne si plnia záväzky z dohody, že sa nebudú špárať v jadrovom priemysle napriek tomu, že sám Donnie si z tej zmluvy ušúľal cigaru* (Upozornenie – fajčenie spôsobuje toľko chorôb, že ak vás nezabije tlaková vlna, alebo radiácia, určite zomriete  skôr ako váš sused nefajčiar) .  (Pre tých, ktorým by to nedopínalo, tak Irán mohol byť napadnutý oveľa skôr, keby po odstúpení USA od dohody od tejto odstúpil tiež a tým by „znásilnil demokraciu“. )

Zopár krajinám konečne docvaklo, že ten veľký brat sa jednoducho len prestal pretvarovať , nie je to žiaden brat, ale vydierač a non-muricans jeho obete, zopár krajinám to ešte nedocvaklo a najväčšej Británii, aká je na sklade docvaklo, že blonďák Boris neprišiel zachraňovať kráľovstvo pred prílevom migrantov zo slovenska, ale chrániť Donnieho ekonomické impérium pred prípadným dohodnutím sa zbytku únie na ukončení miešania výbušnej kávičky známeho ako NATO.

Scenárov ďalšieho vývoja je viacero, od spamätania sa všetkých zúčastnených, cez rinčanie zbraní až po zlovestné ticho prerušované praskaním geigerových čítačov a ten posledný scenár nie je až tak nepravdepodobný, ako by bol o takomto čase pred rokom, čo už je dôvod k obavám, že si zakúsneme druhú kubánsku krízu, ktorá však neskončí happy endom, ale jadrovou zimou Každopádne sa môžme pripraviť na prudký vzostup terorizmu zo strany najrôznejších fundamentalistických organizácií a keď najedujeme veľkého Donnieho, tak aj ekonomického terorizmu, ktorý tak obľubuje.

 

Voloďa verzus Voloďa

07.03.2022

Dnes prebehlo ďalšie kolo „mierových“ rokovaní o tom, na akú frakciu makadamu bude Ukrajina rozdrvená predtým, ako niekomu rupnú nervy a stlačí červené tlačítko a Rusko predložilo prekvapivý návrh nie nepodobný teleshopingovým ponukám polovičnej ceny a pribalenia nepotrebných sprostostí k zakúpenej nepotrebnej sprostosti ak zavoláte do desiatich minút. No a [...]

Tvrdý reset rajskej záhrady

02.03.2022

Váženého čitateľa nasledujúceho článku vopred upozorňujem, že jeho predmetom je konšpiračná teória – ktorú som práve vymyslel, takže sa nemusí obávať, že by sa v nej okrem desiatok korelácií medzi ekonomickými a politickými anomáliami nachádzali nejaké znepokojujúce fakty. Vlado Putin z božej vôle diktátor je po tom, ako mu nevyšiel blitzkrieg nejaký [...]

Stručný návod na prežitie tretej svetovej

24.02.2022

Diplomacia nám zlyhala, Rusko žerie Ukrajinu, už dnes privítame prvé státisíce utečencov, ktorí našťastie hovoria príbuzným jazykom a sú to v podstate bratia slovania, potom príde buď hladomor, alebo nám helfne naša Únia a hladujúcich nejako nakŕmime. S týmto sa budeme musieť naučiť žiť, lebo dnes ráno sa to jednoducho stalo a Voloďa začal vyrábať nové cárske [...]

Trinh Xuan Thanh

NAKA začala v kauze únosu Vietnamca trestné stíhanie pre korupciu

30.11.2022 13:34, aktualizované: 13:55

Potvrdil to šéf polície Štefan Hamran. Doplnil, že kauzu dosiaľ nevyšetrovala polícia, ale Úrad inšpekčnej služby pod dozorom krajskej prokuratúry.

Russia Ukraine

Po energetike bombardujme banky, zavelil ruský generál vo výslužbe

30.11.2022 13:34

Po ničení ukrajinskej energetiky by sa mali ruské rakety zamerať na bankovú infraštruktúru, vyhlásil ruský generál vo výslužbe.

kalendár, 2020, šálka, papier, ceruzka

Pavol či Zuzana to nedotiahli ani do TOP 20. Aké sú najpopulárnejšie mená pre deti v tomto roku?

30.11.2022 13:27

Informoval o tom tlačový odbor Ministerstva vnútra na základe štatistík ku koncu novembra.

Fakultná nemocnica J. A. Reimana v Prešove

Nemocnica v Prešove bude poskytovať iba neodkladnú zdravotnú starostlivosť

30.11.2022 13:14

Neodkladnú zdravotnú starostlivosť bude nemocnica poskytovať od štvrtka do nedele bez ohľadu na to, či lekári stiahnu alebo nestiahnu výpovede.

stefan4exocet

Ľudia nevedia čo sa deje a nevedia ani to, že to nevedia. (Chomsky)

Štatistiky blogu

Počet článkov: 49
Celková čítanosť: 176335x
Priemerná čítanosť článkov: 3599x

Autor blogu