Založ si blog

Vaxxeri versus antivaxxeri

Deň, kedy prvé včeličky proti Covidu úspešne prešli klinickými skúškami a rozbehli sa továrne na ich výrobu mal byť dňom, kedy ľudstvo vypieklo s týmto skoroorganizmom, ktorý si nechce dať vysvetliť, že je preňho evolučne výhodnejšie nezabiť svojho nositeľa. Lenže človek je síce najmúdrejší tvor na svete, ale ľudstvo ako celok je v podstate banda idiotov. (koho to urazilo, tan trpí psychotickou vzťahovačnosťou).

Keby ten deň bol dňom víťazstva nad vírusom, tak by to bolo super, lenže namiesto toho sa začala rozhárať informačná vojna. Na jednu stranu sa postavili tí, ktorí si buď prečítali štúdie o prínose vakcín, alebo jednoducho akceptovali, že vakcínou ich nechcú očipovať mimozemské jaštery a nechali sa pichnúť, čím celkom slušne zvýšili svoje šance, že Covid nechytia, prípadne ho budú po nakazení týždeň fŕkať z nosa. Na tú druhú, oveľa hlučnejšiu stranu sa postavili tí, ktorí „vedia“, že ich chce tajná svetovláda označkovať čipmi, ktorými ich vypne, keď nebudú poslúchať, tí, ktorí nepochopili zmysel dezinformačnej kampane niektorých zárobkuchtivých firiem, ktoré nestihli svoje vakcíny predložiť pred kontrolné orgány a v neposlednom rade tí, ktorí sa nedajú zaočkovať kvôli tupej politickej kampani domácich politikov s ktorými súcitím a želám im pevné nervy, aby svoju frustráciu prekonali, lebo tento „dôvod“ takmer odradil aj mňa, našťastie som sa nad slovenských politikov dokázal povzniesť.

Slovenskí politici nejako samých seba presvedčili, že obyvateľstvo presvedčia, že sa treba zaočkovať, lebo vakcína je SLOBODA, čo vyznieva dosť komicky v čase pravicovej polokonzervatívnej večne sa hádajúcej, životný štandard znižujúcej, ale hlavne neschopnej vlády. Dokolečka opakujúca sa mantra „Dajte sa zaočkovať“ znejúca z každého reklamného bloku zafungovala ako Alzák zo svojim pokrikom Pozeeemšťááááán, čo je podvedomý signál na okamžité prepnutie kanála. Do kampane sa nalialo toľko peňazí, že ju budú splácať ešte naši pravnuci a jej hodnota je ešte nulovejšia, ako hodnota stredoškolskej odbornej práce podpriemerného študenta obchodnej akadémie.

K dnešnému dňu máme zaočkovanosť nejakých 36%, čo je relatívne dobrý výsledok napriek šíreniu toxickej demagógie zo strany našich politikov, ale je to málo na to, aby zdravotníci oslávili Vianoce v kruhu svojich blízkych namiesto pobehovania po JIS-kách a starania sa o tých, ktorí sa nenechali zotročiť čipmi Billa Gatesa. Rýchlejšie ako očkovanie sa ale šíri na prvý pohľad nepochopiteľná nenávisť medzi zaočkovanými a nezaočkovanými, ktorá vedie nielen k vzájomným invektívam na sociálnych sieťach, ale už aj k celkom konkrétnym aktom nenávisti, od protestov proti zotročeniu vakcínou až po zákazy vstupu zaočkovaných do jednej právnickej kancelárie. Vlastne to vedie ešte ďalej. Istá oftalmologička zo Žiliny podľa médiami sprostredkovaných informácií odmieta ošetriť zaočkovaných, lebo sa niekde dozvedela, že roznášajú herpes. To, že na Slovensku zjavne duševne chorý človek s intelektom, ktorý mu nedovoľuje akceptovať, že herpes sa šíri len priamym kontaktom pracuje ako oftalmológ, má doktorát a je akože intelektuál ilustruje úroveň nášho zdravotníctva, ale máme tu aj iných „intelektuálov“, ktorí sa rozhodli svoje nafúknuté Ego rozhodiť ako vlečku hnoja po poli sociálnych sietí tým, že verejne vyhlásia, že očkovanie je vlastne samovražda. Od výživového poradcu Igora, cez milovníkov konšpiračných teórií s titulom po redaktora týždenníka T*end, od ktorého sa všetci dozvedia, že vakcína spôsobuje skoro všetkým také ťažké vedľajšie účinky, že nemajú šancu vydržať ich v zdraví.

Keďže človek je tvor spoločenský a vakcíny našu spoločnosť doslova rozčesli na dva znepriatelené tábory, ktoré sa nenávidia preto, lebo jeden sa cíti byť zotročovaný výzvami k očkovaniu a druhý sa cíti byť ohrozený potenciálnymi roznášačmi nových mutácií, bolo by vhodné zamyslieť sa nad tým, qui bono. A tí, čo z chaosu profitujú sú čuduj sa svete – naša akože rozhádaná vláda, ktorá má v tomto chaose priestor na to, aby si plnila svoje antisociálne sny o prerobení štátu na akciovú spoločnosť, ktorú vlastnia. Postupne zakopávajú demokratické princípy a zvykajú obyvateľstvo na novú dobu, v ktorej občan vzdá akékoľvek snahy o ovplyvnenie diania v krajine. V takomto chaose občanom nevadí, že vznikol precedens podľa ktorého je v našej demokratickej krajine protiústavné dožadovať sa aplikácie najposvätnejšieho nástroja demokracie – referenda, podstatné je, že Igor M. skritizoval prezidentku za to, že nechala o referende polemizovať nejaký Ústavný súd, nevadí, že v NAKA máme skupinku priamo podliehajúcu prokurátorovi Danielovi, kvôli ktorému museli zmeniť ústavný zákon, aby sa tým prokurátorom stal, nevadí, že minister vnútra bol verejne obvinený z brania úplatkov, ale vadí to, že furt niekto otravuje s očkovaním a teda očkovanie je to zlo, proti ktorému sa oplatí bojovať.

Nerešpektujem tvoj názor

05.06.2024

Kedysi strašne dávno, začiatkom pandémie takého škaredého vírusu, ktorý v tých dobách ešte nemal vedomosť, že najlepší spôsob, ako sa rozmnožiť je nezabiť svojho hostiteľa posadil vtedajší duch doby väčšinu človečenstva k monitorom a displejom zariadení určených na komunikáciu a šírenie názorov. Netrvalo dlho, kým si všakovakí podnikavci uvedomili, že Alex [...]

Free hate culture

16.05.2024

Keď sa spoločnosť nachádza v rozklade a umenie si chce zachovať svoju spoločenskú funkciu, musí zobrazovať svet ako meniteľný…… ale nie slňječkármi…… dezolátmi už určite nie…… tí druhí sú dementi, ožralci, feťáci, vlastne to ani nie sú ľudia…..tak do nich. Nuž tak nejako to od včera vyzerá nielen na sociálnych sieťach. [...]

Radšej zdaniť, ako zožrať

26.04.2024

Po najnovšom vynáleze slovakistanskej parasociálnej vlády, ktorú si pospolitý ľud slovenský zvolil v hrôze z toho, že z vodovodu potečie namiesto vody LGBTQI, hrôze z toho, že budú musieť zhruba 10 minút bojovať proti ruským „bratom“ a hrôze z všadeprítomných amerických agentov,…. teda dani z cukru, ktorá musí byť, aby sa efektívnejšie bojovalo proti [...]

172529

Ruské stíhačky vraj odvrátili americké bombardéry od svojich hraníc

21.07.2024 10:56

Lietadlá sa stretli nad Barentsovým morom, tvrdí Moskva.

čínski záchranári, čína, potopy, rieka, zrútený most, Šen-si,

Prudké lejaky a devastačné záplavy si v Číne vyžiadali už najmenej 20 mŕtvych

21.07.2024 10:22

Husté lejaky sužujú rozsiahle oblasti severnej a strednej Číny už niekoľko dní.

Theodore Roosevelt

Teddyho Roosevelta nezmohol ani atentát. Pokojne rečnil s guľkou v hrudi

21.07.2024 10:00

Počas volebnej kampane v roku 1912 postrelil amerického exprezidenta atentátnik, ale Roosevelt pokračoval v programe a na mítingu predniesol vyše hodinový prejav.

Izrael, protest, Netanjahu, demonštrácia

Tisíce Izraelčanov protestujú proti vláde. Do USA nepoletíš, kým neuzavrieš mier, odkazujú Netanjahuovi

21.07.2024 09:38

Izraelská armáda začala povolávať do služby študentov náboženských škôl.

stefan4exocet

Ľudia nevedia čo sa deje a nevedia ani to, že to nevedia. (Chomsky)

Štatistiky blogu

Počet článkov: 55
Celková čítanosť: 200110x
Priemerná čítanosť článkov: 3638x

Autor blogu