Založ si blog

Nepýtaj sa politikov, ako to chcú urobiť

Blížia sa voľby a čo iné by uvedomelý občan koncom uhorkovej sezóny vo voľnom čase robil, než sa kochal nadrozmernými vyhladenými xichtmi psychopatov, ktorí chcú moc, teda čo to trepem, vážených politikov, ktorí sa uchádzajú o dôveru voliča, opatrenými jednoduchými štekmi o tom, prečo sú tí praví (a nie tí ľaví)(( v skutočnosti do volieb nekandiduje ani jedna ľavicová strana)) …..

No predsa rehotal nad  bludmi, ktoré táto banda nenažrancov nahadzuje za ťažké peniaze na sociálne siete.

Zatiaľ čo politická strana, ktorú by podľa najtransparentnejšieho volebného prieskumu medzi inteligentnými ľuďmi volilo 120% najinteligentnejších slovákov vidí budúcnosť v tom, že zruší všetky zamestnanecké dane a zo zamestnancov urobí „mikropodnikateľov“ a mikropodnikateľom budú slúžiť milióny imigrantov, ktorých privítame dúhou a soľou, politická strana, ktorú by podľa prieskumu tej istej agentúry nevolil nikto inteligentný, zato by ju volilo 50% alkoholikov, mafiánov a zločincov, lebo je to zločinecko-mafiánska strana, teda podľa pani prezidentky a chlapíkov, ktorí sa z ničoho nič objavili v NAKA, aby im dokázali vinu (čo sa im nepodarilo, zato sa im podaril svetový rekord vo vzájomnom trestnom stíhaní s chlapíkmi, ktorí majú za úlohu trestné stíhanie nezbedných policajtov slúžiacich mafií, ktorých odstíhali za to, že slúžia mafií) má v úmysle dať šecko šeckým a poraziť tak infláciu, čo sa síce ešte nikomu nikdy nepodarilo, ale veď hovoríme o politike a politika je ako astrológia, len k nej netreba ďalekohľad. Medzi týmito dvomi hlavnými predvolebnými rivalmi sa vznáša celé pravicové spektrum, ktoré sa voliča pokúša presvedčiť, že zaňho bude bojovať do posledných síl. Zatiaľ čo jedni chcú poraziť Sorošovu ríšu zla, iní určite porazia hnusákov, ktorí nechcú kupovať zbrane Ukrajine. Ďalší chcú zachrániť slovakistan pred drogami z predajných automatov, iní chcú legalizovať drogy, ktoré sa dajú zohnať len od chlapíka s modrou šiltovkou na stanici. Všetci chcú svetlejšiu budúcnosť, len si ju každý predstavuje inak. To, čo majú spoločné je, že to celé vyzerá, ako Orwellova Farma zvierat.

Najväčšia sranda ale začne v momente, keď sa taký červený troll, ktorý nič nepochopil tak, ako to má pochopiť začne pod reklamami na politikov pýtať, ako to chcú urobiť, napríklad ako zabezpečiť lacnejšie potraviny v prostredí trhového hospodárstva, ako zabezpečiť lacnejšie energie, keď OPEC+ vysušili zásoby ropy tak, že zo zásobníkov môžu prechodne urobiť kúpaliská a elektrárne vlastní ktokoľvek okrem štátu, alebo ako chcú dať 5% HDP na zbrojenie bez toho, aby ich občania vysťahovaní z domov pre neschopnosť splácania hyperhypoték napichli na vidle, pretože v tej chvíli sa stane jedna z troch vecí. Buď pýtajúci sa neokrôchanec dostane okamžite BAN, lebo sa pýta a to politikovi spôsobuje rozrušenie, alebo troll dostane stovku správ s textom: “ ŠAK DO4KAJ KED SI TAN8JDEM, TY …..“od voličov politika, ktorý dostal otázku, alebo prekvapivo odpovie politik, prípadne jeho PR oddelenie, tak aby urobil dojem, že je igelitentný suterén. Po odpovedi bez hlavy a päty, zato presýtenej odbornými výrazmi nasleduje pokus trolla o argument, na ktorý politik žiada ako dôkaz relevancie dvojstranne zaslepenú randomizovanú metaštúdiu, alebo hodí po trollovi sladký BAN, ktorý je skvelý na udržanie si duševného zdravia trolla, lebo do volieb už na svojej nástenke xicht tohto politika neuvidí.

Ono by sa mohlo zdať, že sa politika dostala na vrchol stupidity len v slovakistane, smutnou realitou je, že to po kovide takto funguje všade. Pandémia posadila ľudí k počítačom, najrôznejšie rozmetače názorov (think tanky) rozorvali spoločnosť na milión názorových prúdov, ktoré sa navzájom nenávidia a začíname cítiť vietor vo vlasoch vznikajúci zrýchľovaním zjazdu po krivke kolapsu civilizácie. Možno sa v ďalekej budúcnosti budú deti učiť o tom, ako sme si paralyzovali civilizáciu bitkami o to, či má vyššiu hodnotu vegán, transsexuál, hipster, alebo nipster (čím pozdravujem trnavského richtára) a nechali sme sa zahnať na bitúnok dejín, na ktorom sme sa stali dobytkom, sudcami aj katmi.

Free hate culture

16.05.2024

Keď sa spoločnosť nachádza v rozklade a umenie si chce zachovať svoju spoločenskú funkciu, musí zobrazovať svet ako meniteľný…… ale nie slňječkármi…… dezolátmi už určite nie…… tí druhí sú dementi, ožralci, feťáci, vlastne to ani nie sú ľudia…..tak do nich. Nuž tak nejako to od včera vyzerá nielen na sociálnych sieťach. [...]

Radšej zdaniť, ako zožrať

26.04.2024

Po najnovšom vynáleze slovakistanskej parasociálnej vlády, ktorú si pospolitý ľud slovenský zvolil v hrôze z toho, že z vodovodu potečie namiesto vody LGBTQI, hrôze z toho, že budú musieť zhruba 10 minút bojovať proti ruským „bratom“ a hrôze z všadeprítomných amerických agentov,…. teda dani z cukru, ktorá musí byť, aby sa efektívnejšie bojovalo proti [...]

Nestrieľaj blížneho svojho

28.12.2023

Ani tohtoročné Vianoce sa nezaobišli bez úspešného pokusu samozvaného teroristu o zapísanie sa do dejín krviprelievania a tentokrát šialený masový vrah udrel tak blízko územia Slovakistanu, až to v nejednom vyvolalo úzkosti. Zdeformované médiá hnané túžbou po senzácii začali „informovať“* (*špekulovať bez štipky morálky) o tom, kto a čo vlastne ten [...]

Assange

Assange sa môže odvolať proti vydaniu do USA, rozhodol súd

20.05.2024 19:37

Ak by sudcovia rozhodli v prospech vydania, Assangeove právne možnosti v Británii by sa vyčerpali.

biely prášok, hasiči, antrax

V Revúcej evakuovali budovu pošty pre nájdenú obálku s bielym práškom. Mala byť adresovaná Dankovi

20.05.2024 19:11

Na miesto prišli hasiči, polícia aj experti z Kontrolného chemického laboratória.

vláda, ministri, bezpečnostná rada

Vláda musí naďalej plniť svoj program, zhodla sa koaličná rada

20.05.2024 18:29, aktualizované: 19:22

Vláda musí naďalej plniť svoje programové vyhlásenie v tempe, ktoré nastavil premiér Fico, oznámil Smer.

874746096

Mäsiar z Teheránu? A či o mŕtvych len v dobrom?

20.05.2024 17:50

Náhly skon iránskeho prezidenta spôsobil hlavybôl v mnohých metropolách. Treba kondolovať totalitnému režimu? Alebo ani majestát smrti nezahľadí hriechy zosnulého?

stefan4exocet

Ľudia nevedia čo sa deje a nevedia ani to, že to nevedia. (Chomsky)

Štatistiky blogu

Počet článkov: 54
Celková čítanosť: 197161x
Priemerná čítanosť článkov: 3651x

Autor blogu