Založ si blog

Nemala mačka ranu, musela si telesné otvory lízať

V časti Zeme ohraničenej dohodnutými aj keď reálne neexistujúcimi čiarami známej ako Slovensko si nejaký niekto, povedzme že politik, v čase keď plebsu prestalo voňať ohrozenie zo strany strašných islamských teroristov  náhodne všimol, že pred nejakými siedmimi rokmi, keď všetkých pravoverných hejslovákov neohrozovali hordy bombami ovešaných bradatých a hlavne cudzích narušiteľov vlasti, ale prefíkané dobre organizované komandá homosexuálov a iných nechlapcov a nedievčat, nejaký iný niekto, s ktorým ten politik musí proti svojej vôli a zvrchovanosti sedieť v jednej koalícií podpísal zmluvu, ktorou sa Slovensko zaväzuje ochraňovať ženy pred tým, aby boli považované za nižšiu formu života, ako neohrozený pán ľudstva – svalnatý, chlpatý a somrákov zamestnávajúci samec. Politik si to samozrejme nevšimol kvôli planým rečiam o potrebe suplovania sociálnej evolúcie zákonmi a nariadeniami, lebo samec človeka sa bez nich nevyvíja a vo vývoji sa dokonca vracia do praveku, ale kvôli tomu, že ten druhý politik podpísal aj to, že tú zákonnú ochranu pred agresívnym samcom človeka si okrem žien zaslúžia aj tí, ktorých prvá signálna sústava používa iný software, ako má ich telo hardware.

Lepšia predvolebná téma v hrsti, ako mať do volieb strach, že sa politikovi neujde žiadna téma, ktorou by zo svojich voličov urobil virtuálnych revolucionárov pri volebných urnách. A tak zvesili vlajku varujúcu pred krvilačnými vyznávačmi náboženstva postaveného na tom istom základe, ako väčšinové náboženstvo domácich voličov a vyvesili obrátenú dúhovú vlajku na znak nesúhlasu s tým, aby tí sexuálne nekompatibilní jedinci mali rovnakú zákonnú ochranu ako ženy, ktorých zákonnú ochranu politici tak krvopotne vybojovali.

Dnes sa v každom rímskokatolíckom kostole edukovali voliči ovládaní nadpozemským stvoriteľom v zastúpení sv. cirkvi materiálom, v ktorom sa hovorí, že žena samozrejme má byť chránená tak, ako je to vo svätom písme (vo svätom písme sa nájde zopár rád, ako treba neposlušnú ženu hromadne znásilniť, prípadne ukameňovať, takže v kostole sa dnes klamalo), ale tí hnusní satanovi služobníci, ktorí nevedia, na čo majú vercajch majú byť v ideálnom prípade upálení na hranici, v tom politicky korektnom si nezaslúžia ochranu Ó veľkého zákona.

Ako by povedal klasik, politik nesmie spoločenské problémy riešiť, ale tieto musí vytvárať, pretože keby nejaký problém nedopatrením vyriešil, nemohol by viac sľubovať pred voľbami jeho riešenie a na to, aby sa problém nevyriešil, ale tváril sa ako riešený sú tu už spomenuté zákonné normy, nariadenia a medzinárodné dohovory, ako je napríklad aj ten, ktorý bol podpísaný v krajine plnej znevažovaných žien a sebahrdých mačov. Prišiel čas recyklácie chytľavého politického hitu s automatickým sekundovaním cirkvi a najbližších niekoľko mesiacov sa to bude na Slovensku hemžiť na slovo vzatými odborníkmi z každej mysliteľnej politickej krabičky, ktorí budú horlivo diskutovať o kvietkoch presvedčených, že sú včielky a včielkach s pocitmi kvietkov, ktorí chcú byť pred niečím ochraňovaní a majú byť za niečo trestaní.

Toľko sa do hrnca s právnymi normami prisýpa ochucovadiel, kým hrniec nepretečie a občana, nie len voliča prejde trpezlivosť s riešením zástupných tém typu „kto má byť koľko a ako pred kým ochraňovaný“ a pokúsi sa politikovi povedať, čo je preňho skutočným spoločenským problémom. A keď sa to stane, dosiahneme tú skutočnú demokraciu, ktorú starí Gréci tak dobre skonštruovali.

A nakoniec možno zistíme aj to, že na to aby bol človek človekom a nie len pánom tvorstva nie sú žiadne právne normy potrebné, lebo stačí len nekonať druhému to, čo nechceme, aby druhý vykonal nám a konať to, čo si prajeme, aby konali aj tí ostatní.

 

 

Voloďa verzus Voloďa

07.03.2022

Dnes prebehlo ďalšie kolo „mierových“ rokovaní o tom, na akú frakciu makadamu bude Ukrajina rozdrvená predtým, ako niekomu rupnú nervy a stlačí červené tlačítko a Rusko predložilo prekvapivý návrh nie nepodobný teleshopingovým ponukám polovičnej ceny a pribalenia nepotrebných sprostostí k zakúpenej nepotrebnej sprostosti ak zavoláte do desiatich minút. No a [...]

Tvrdý reset rajskej záhrady

02.03.2022

Váženého čitateľa nasledujúceho článku vopred upozorňujem, že jeho predmetom je konšpiračná teória – ktorú som práve vymyslel, takže sa nemusí obávať, že by sa v nej okrem desiatok korelácií medzi ekonomickými a politickými anomáliami nachádzali nejaké znepokojujúce fakty. Vlado Putin z božej vôle diktátor je po tom, ako mu nevyšiel blitzkrieg nejaký [...]

Stručný návod na prežitie tretej svetovej

24.02.2022

Diplomacia nám zlyhala, Rusko žerie Ukrajinu, už dnes privítame prvé státisíce utečencov, ktorí našťastie hovoria príbuzným jazykom a sú to v podstate bratia slovania, potom príde buď hladomor, alebo nám helfne naša Únia a hladujúcich nejako nakŕmime. S týmto sa budeme musieť naučiť žiť, lebo dnes ráno sa to jednoducho stalo a Voloďa začal vyrábať nové cárske [...]

Rusko, Putin, Ukrajina, anexia, vojna

Putinova anexia vykrúca paragrafy a rozmazáva hranice

03.10.2022 15:22

Rusko zabralo časť území Ukrajiny a vyhlásilo ich za svoje. A teraz sa Ukrajina zrazu legálne stala agresorom, ktorý sa zmocnil časti územia Ruska, tvrdí ruský politológ.

vojna na ukrajine

Ruský informačný priestor sa po neúspechoch v Charkovskej oblasti a Lymane zásadne mení

03.10.2022 15:20

Kremľom sponzorované médiá a ruskí vojenskí blogeri kritizujú byrokratické zlyhania mobilizácie.

zalohovanie pet flias plastov a plechoviek

Podnikateľ Sabol žaluje Tarabu za ohováranie. Poslanec ho obvinil, že zarába na fľaškomatoch

03.10.2022 14:56

Poslanec Tomáš Taraba obvinil podnikateľa Jána Sabola, že systém zálohovania fliaš nastavili politici tak, aby na tom zahrábal. Sabol ho žaluje.

Mikulec

SR, ČR, Maďarsko a Rakúsko chcú riešiť nelegálnu migráciu spoločne

03.10.2022 14:55

Opatrenia chcú prijímať tak, aby sa udržal voľný pohyb v rámci schengenu.

stefan4exocet

Ľudia nevedia čo sa deje a nevedia ani to, že to nevedia. (Chomsky)

Štatistiky blogu

Počet článkov: 49
Celková čítanosť: 174478x
Priemerná čítanosť článkov: 3561x

Autor blogu