Založ si blog

Nemala mačka ranu, musela si telesné otvory lízať

V časti Zeme ohraničenej dohodnutými aj keď reálne neexistujúcimi čiarami známej ako Slovensko si nejaký niekto, povedzme že politik, v čase keď plebsu prestalo voňať ohrozenie zo strany strašných islamských teroristov  náhodne všimol, že pred nejakými siedmimi rokmi, keď všetkých pravoverných hejslovákov neohrozovali hordy bombami ovešaných bradatých a hlavne cudzích narušiteľov vlasti, ale prefíkané dobre organizované komandá homosexuálov a iných nechlapcov a nedievčat, nejaký iný niekto, s ktorým ten politik musí proti svojej vôli a zvrchovanosti sedieť v jednej koalícií podpísal zmluvu, ktorou sa Slovensko zaväzuje ochraňovať ženy pred tým, aby boli považované za nižšiu formu života, ako neohrozený pán ľudstva – svalnatý, chlpatý a somrákov zamestnávajúci samec. Politik si to samozrejme nevšimol kvôli planým rečiam o potrebe suplovania sociálnej evolúcie zákonmi a nariadeniami, lebo samec človeka sa bez nich nevyvíja a vo vývoji sa dokonca vracia do praveku, ale kvôli tomu, že ten druhý politik podpísal aj to, že tú zákonnú ochranu pred agresívnym samcom človeka si okrem žien zaslúžia aj tí, ktorých prvá signálna sústava používa iný software, ako má ich telo hardware.

Lepšia predvolebná téma v hrsti, ako mať do volieb strach, že sa politikovi neujde žiadna téma, ktorou by zo svojich voličov urobil virtuálnych revolucionárov pri volebných urnách. A tak zvesili vlajku varujúcu pred krvilačnými vyznávačmi náboženstva postaveného na tom istom základe, ako väčšinové náboženstvo domácich voličov a vyvesili obrátenú dúhovú vlajku na znak nesúhlasu s tým, aby tí sexuálne nekompatibilní jedinci mali rovnakú zákonnú ochranu ako ženy, ktorých zákonnú ochranu politici tak krvopotne vybojovali.

Dnes sa v každom rímskokatolíckom kostole edukovali voliči ovládaní nadpozemským stvoriteľom v zastúpení sv. cirkvi materiálom, v ktorom sa hovorí, že žena samozrejme má byť chránená tak, ako je to vo svätom písme (vo svätom písme sa nájde zopár rád, ako treba neposlušnú ženu hromadne znásilniť, prípadne ukameňovať, takže v kostole sa dnes klamalo), ale tí hnusní satanovi služobníci, ktorí nevedia, na čo majú vercajch majú byť v ideálnom prípade upálení na hranici, v tom politicky korektnom si nezaslúžia ochranu Ó veľkého zákona.

Ako by povedal klasik, politik nesmie spoločenské problémy riešiť, ale tieto musí vytvárať, pretože keby nejaký problém nedopatrením vyriešil, nemohol by viac sľubovať pred voľbami jeho riešenie a na to, aby sa problém nevyriešil, ale tváril sa ako riešený sú tu už spomenuté zákonné normy, nariadenia a medzinárodné dohovory, ako je napríklad aj ten, ktorý bol podpísaný v krajine plnej znevažovaných žien a sebahrdých mačov. Prišiel čas recyklácie chytľavého politického hitu s automatickým sekundovaním cirkvi a najbližších niekoľko mesiacov sa to bude na Slovensku hemžiť na slovo vzatými odborníkmi z každej mysliteľnej politickej krabičky, ktorí budú horlivo diskutovať o kvietkoch presvedčených, že sú včielky a včielkach s pocitmi kvietkov, ktorí chcú byť pred niečím ochraňovaní a majú byť za niečo trestaní.

Toľko sa do hrnca s právnymi normami prisýpa ochucovadiel, kým hrniec nepretečie a občana, nie len voliča prejde trpezlivosť s riešením zástupných tém typu „kto má byť koľko a ako pred kým ochraňovaný“ a pokúsi sa politikovi povedať, čo je preňho skutočným spoločenským problémom. A keď sa to stane, dosiahneme tú skutočnú demokraciu, ktorú starí Gréci tak dobre skonštruovali.

A nakoniec možno zistíme aj to, že na to aby bol človek človekom a nie len pánom tvorstva nie sú žiadne právne normy potrebné, lebo stačí len nekonať druhému to, čo nechceme, aby druhý vykonal nám a konať to, čo si prajeme, aby konali aj tí ostatní.

 

 

Nerešpektujem tvoj názor

05.06.2024

Kedysi strašne dávno, začiatkom pandémie takého škaredého vírusu, ktorý v tých dobách ešte nemal vedomosť, že najlepší spôsob, ako sa rozmnožiť je nezabiť svojho hostiteľa posadil vtedajší duch doby väčšinu človečenstva k monitorom a displejom zariadení určených na komunikáciu a šírenie názorov. Netrvalo dlho, kým si všakovakí podnikavci uvedomili, že Alex [...]

Free hate culture

16.05.2024

Keď sa spoločnosť nachádza v rozklade a umenie si chce zachovať svoju spoločenskú funkciu, musí zobrazovať svet ako meniteľný…… ale nie slňječkármi…… dezolátmi už určite nie…… tí druhí sú dementi, ožralci, feťáci, vlastne to ani nie sú ľudia…..tak do nich. Nuž tak nejako to od včera vyzerá nielen na sociálnych sieťach. [...]

Radšej zdaniť, ako zožrať

26.04.2024

Po najnovšom vynáleze slovakistanskej parasociálnej vlády, ktorú si pospolitý ľud slovenský zvolil v hrôze z toho, že z vodovodu potečie namiesto vody LGBTQI, hrôze z toho, že budú musieť zhruba 10 minút bojovať proti ruským „bratom“ a hrôze z všadeprítomných amerických agentov,…. teda dani z cukru, ktorá musí byť, aby sa efektívnejšie bojovalo proti [...]

Hasičské auto / Hasiči / Požiar / Požiarnik /

Hasiči zasahovali pri požiari na Bajkalskej v Bratislave

17.06.2024 23:06

Okolnosti vzniku požiaru sú v štádiu riešenia.

Wes Moore

Guvernér Marylandu udelil hromadnú milosť 175-tisíc ľuďom. Najviac v histórii USA

17.06.2024 21:14

Podľa vlastných slov má v úmysle napraviť "desaťročia škôd".

Si Ťin-pching / Vladimir Putin /

Šéf NATO hovorí o sankciách pre Čínu, pokiaľ bude naďalej podporovať Rusko

17.06.2024 21:00

Peknig tvrdí, že ani jednej krajine v rámci konfliktu neposiela smrtiace zbrane na rozdiel od krajín Západu.

Peru, drogy, kokaín

Rekordný nemecký nález kokaínu: na trhu by mal hodnotu 2,6 miliardy eur

17.06.2024 19:38

Nemeckí vyšetrovatelia dostali tip na kontraband od kolumbijských úradov.

stefan4exocet

Ľudia nevedia čo sa deje a nevedia ani to, že to nevedia. (Chomsky)

Štatistiky blogu

Počet článkov: 55
Celková čítanosť: 198798x
Priemerná čítanosť článkov: 3615x

Autor blogu