Založ si blog

Nemala mačka ranu, musela si telesné otvory lízať

V časti Zeme ohraničenej dohodnutými aj keď reálne neexistujúcimi čiarami známej ako Slovensko si nejaký niekto, povedzme že politik, v čase keď plebsu prestalo voňať ohrozenie zo strany strašných islamských teroristov  náhodne všimol, že pred nejakými siedmimi rokmi, keď všetkých pravoverných hejslovákov neohrozovali hordy bombami ovešaných bradatých a hlavne cudzích narušiteľov vlasti, ale prefíkané dobre organizované komandá homosexuálov a iných nechlapcov a nedievčat, nejaký iný niekto, s ktorým ten politik musí proti svojej vôli a zvrchovanosti sedieť v jednej koalícií podpísal zmluvu, ktorou sa Slovensko zaväzuje ochraňovať ženy pred tým, aby boli považované za nižšiu formu života, ako neohrozený pán ľudstva – svalnatý, chlpatý a somrákov zamestnávajúci samec. Politik si to samozrejme nevšimol kvôli planým rečiam o potrebe suplovania sociálnej evolúcie zákonmi a nariadeniami, lebo samec človeka sa bez nich nevyvíja a vo vývoji sa dokonca vracia do praveku, ale kvôli tomu, že ten druhý politik podpísal aj to, že tú zákonnú ochranu pred agresívnym samcom človeka si okrem žien zaslúžia aj tí, ktorých prvá signálna sústava používa iný software, ako má ich telo hardware.

Lepšia predvolebná téma v hrsti, ako mať do volieb strach, že sa politikovi neujde žiadna téma, ktorou by zo svojich voličov urobil virtuálnych revolucionárov pri volebných urnách. A tak zvesili vlajku varujúcu pred krvilačnými vyznávačmi náboženstva postaveného na tom istom základe, ako väčšinové náboženstvo domácich voličov a vyvesili obrátenú dúhovú vlajku na znak nesúhlasu s tým, aby tí sexuálne nekompatibilní jedinci mali rovnakú zákonnú ochranu ako ženy, ktorých zákonnú ochranu politici tak krvopotne vybojovali.

Dnes sa v každom rímskokatolíckom kostole edukovali voliči ovládaní nadpozemským stvoriteľom v zastúpení sv. cirkvi materiálom, v ktorom sa hovorí, že žena samozrejme má byť chránená tak, ako je to vo svätom písme (vo svätom písme sa nájde zopár rád, ako treba neposlušnú ženu hromadne znásilniť, prípadne ukameňovať, takže v kostole sa dnes klamalo), ale tí hnusní satanovi služobníci, ktorí nevedia, na čo majú vercajch majú byť v ideálnom prípade upálení na hranici, v tom politicky korektnom si nezaslúžia ochranu Ó veľkého zákona.

Ako by povedal klasik, politik nesmie spoločenské problémy riešiť, ale tieto musí vytvárať, pretože keby nejaký problém nedopatrením vyriešil, nemohol by viac sľubovať pred voľbami jeho riešenie a na to, aby sa problém nevyriešil, ale tváril sa ako riešený sú tu už spomenuté zákonné normy, nariadenia a medzinárodné dohovory, ako je napríklad aj ten, ktorý bol podpísaný v krajine plnej znevažovaných žien a sebahrdých mačov. Prišiel čas recyklácie chytľavého politického hitu s automatickým sekundovaním cirkvi a najbližších niekoľko mesiacov sa to bude na Slovensku hemžiť na slovo vzatými odborníkmi z každej mysliteľnej politickej krabičky, ktorí budú horlivo diskutovať o kvietkoch presvedčených, že sú včielky a včielkach s pocitmi kvietkov, ktorí chcú byť pred niečím ochraňovaní a majú byť za niečo trestaní.

Toľko sa do hrnca s právnymi normami prisýpa ochucovadiel, kým hrniec nepretečie a občana, nie len voliča prejde trpezlivosť s riešením zástupných tém typu „kto má byť koľko a ako pred kým ochraňovaný“ a pokúsi sa politikovi povedať, čo je preňho skutočným spoločenským problémom. A keď sa to stane, dosiahneme tú skutočnú demokraciu, ktorú starí Gréci tak dobre skonštruovali.

A nakoniec možno zistíme aj to, že na to aby bol človek človekom a nie len pánom tvorstva nie sú žiadne právne normy potrebné, lebo stačí len nekonať druhému to, čo nechceme, aby druhý vykonal nám a konať to, čo si prajeme, aby konali aj tí ostatní.

 

 

Nejasná správa o konci sveta 2022

18.12.2022

Po tom, ako sme si všetci okrem číňanov vytvorili imunitu voči nepodarenej repríze španielskej chrípky s totálne škaredým menom a pár mesiacov sme sa tešili, že dobre bude, ako náš duševne chorý, toho roku z dôvodu prevalenia sa vyhandlovaného titulu už len minister financií hlásal, Voloďa z „Medveďova“ nadobudol podozrenie, že sme tu všetci homosexuálni [...]

Voloďa verzus Voloďa

07.03.2022

Dnes prebehlo ďalšie kolo „mierových“ rokovaní o tom, na akú frakciu makadamu bude Ukrajina rozdrvená predtým, ako niekomu rupnú nervy a stlačí červené tlačítko a Rusko predložilo prekvapivý návrh nie nepodobný teleshopingovým ponukám polovičnej ceny a pribalenia nepotrebných sprostostí k zakúpenej nepotrebnej sprostosti ak zavoláte do desiatich minút. No a [...]

Tvrdý reset rajskej záhrady

02.03.2022

Váženého čitateľa nasledujúceho článku vopred upozorňujem, že jeho predmetom je konšpiračná teória – ktorú som práve vymyslel, takže sa nemusí obávať, že by sa v nej okrem desiatok korelácií medzi ekonomickými a politickými anomáliami nachádzali nejaké znepokojujúce fakty. Vlado Putin z božej vôle diktátor je po tom, ako mu nevyšiel blitzkrieg nejaký [...]

Pakistan bombový útok

V pakistanskej mešite došlo k výbuchu, na mieste je niekoľko mŕtvych a zranených

30.01.2023 10:55

Do nemocnice previezli desiatky zranených. Pod troskami sa zrejme nachádza viacero ľudí.

Polizei

V opustenej pivnici neďaleko českých hraníc sa ukrýval pravicový extrémista so šiestimi deťmi

30.01.2023 10:32

Z nepoužívanej vínnej pivnice v rakúskom meste Obritz sa ozývali hlasy a detský plač.

Ildikó Kotlárová, riaditeľka, základná škola, Rómka

Deti chodia na vyučovanie hladné. Tak by nevedeli pracovať ani dospelí, hovorí riaditeľka základnej školy

30.01.2023 09:11

Vyštudovala, hovorí tromi jazykmi a nikdy sa nevydala. Ildikó Kotlárová je jednou z mála olašských Rómiek, ktoré nabúrali prísne tradície - a vyplatilo sa.

stefan4exocet

Ľudia nevedia čo sa deje a nevedia ani to, že to nevedia. (Chomsky)

Štatistiky blogu

Počet článkov: 50
Celková čítanosť: 179663x
Priemerná čítanosť článkov: 3593x

Autor blogu